Osmanlı Kahvecisi A.Ş.'ye AOSB'den Teşekkür Belgesi

Osmanlı Kahvecisi A.Ş., Antalya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 2017 yılı eğitim programlarında “En Çok Personel Katılımı” sağlayan firmalar arasında yer aldı.
 
“Üretimde eğitim, eğitimde üretim” felsefesiyle faaliyet gösteren AOSB Eğitim Müdürlüğü’nün, bölgede üretim yapan firmalarda çalışan personeller için hazırladığı 2018 yılı eğitim programlarının tanıtımı, 13 Mart 2018 Salı günü Bölge Müdürlüğü Atatürk Konferans Salonu’nda yoğun katılımla gerçekleşti.
 
Mesleki, kişisel ve kurumsal gelişim eğitimlerinden oluşan 36 program hakkında bölge sanayicilerinin bilgilendirildiği tanıtıma, AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Ali Gönen, Fatih İncir, Mustafa Yayla, Müteşebbis Heyet Üyeleri, Bölge Müdürü İlhan Metin, TSE Akdeniz Bölge Koordinatörü Hüseyin Özdamar ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Tanıtım kapsamında Yılın Eğitim İnsanı Ödülüyle birlikte 2017 yılında gerçekleşen eğitimlere aktif katılım sağlayan firma ve personelleri ile eğitmenlere teşekkür plaketleri takdim edildi.
 
Lansmanın açılış konuşmasını yapan Bahar, 2015 yılının ikinci yarısı itibariyle başlattıkları eğitim seferberliği kapsamında bugüne kadar 149 eğitim programı gerçekleştirdiklerini, toplamda 5 bin 432 sertifika verdiklerini belirtti.

139 bölge firmasının eğitim hizmetlerinden aktif olarak yararlandığını ve bu sayede bölge hizmet içi eğitim harcamalarında 2015 yılından bu yana 2 milyon 123 bin TL tasarruf sağlandığını aktaran Bahar, “Teknolojinin, ekonominin, inovasyonunun kaynağı eğitimdir ve eğitimle geçen her saniye, geleceğe yapılan yatırımdır. 3 yıl önce başlattığımız eğitim seferberliğinin ilk günlerinde sınıflarımızın minimum kontenjanını doldurmakta zorlanmıştık. Bugün ise yoğun başvurular nedeniyle sınıflarımızın çoğunu ikişer gruplar halinde açıyoruz. Artık diğer birçok organize sanayi bölgesi için örnek teşkil ediyor, daha gelişmiş bir ekosistemde üretim yapıyoruz. Bu başarıyı ve kaliteyi değerli sanayicilerimizin ilgi ve desteği ile sağladık. Katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Birlikte var olmaya, birlikte diri olmaya devam edeceğiz. Üretenden ve geliştirenden yana olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Tüm Haberler