Türkiye Sakatlar Derneği Yalvaç Şubesi, 10. Kuruluş Yıl Dönümünü Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi'nde Kutladı!

Engelliler ve ailelerinin sorunlarının dile getirilmesi konusunda aktif rol üstlenen Türkiye Sakatlar Derneği Yalvaç Şubesi, 10. kuruluş yıl dönümünü ve 4. Genel Kurul toplantısını Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Yalvaç Şubesi’nde gerçekleştirdi.
 
Toplantıya dernek üyeleri, engelli kardeşlerimiz ve aileleriyle birlikte, Yalvaç Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Sn. Ümit  Burçakbaş, Yalvaç SHM personeli ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nde görevli hizmet uzmanı da katıldı. Dernek üyesi engelli kardeşlerimiz ve ailelerinin toplantı mekanına ulaşımı Yalvaç SHM araçlarıyla sağlandı.
 
Toplantı hakkında konuşan Dernek Başkanı Sn. Çağlar Özyiğit yaptığı açıklamada: “Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Boğaçhan Göksu’ya teşekkür ederim. Bize  sponsor oldu ve toplantımızı Yalvaç Şubesi’nde yaptık. Sınırsız içecek, yiyecek, ne istersek verdiler, çalışan güler yüzlü personele ilgilerinden dolayı da teşekkür ederiz. Aynı zamanda Yalvaç Kaymakamımıza ve her daim yanımızda olan Isparta Valimiz Sn. Şehmuz Günaydın’a da teşekkür ederiz. Genel kurul toplantısı sonucu, arkadaşlarımızın desteğiyle yeniden güven tazeledik. Bu dernek benim değil hepimizin, bütün engelli arkadaşlarımızın derneği. Biz bir aileyiz, üyemiz olsun olmasın, tüm engelli arkadaşlarımızın yanındayız.” dedi.
 
Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi ailesi olarak, özveriyle çalışan ve engelli kardeşlerimiz için yaşama değer katan dernek yönetimini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Tüm Haberler