Vizyoner’17 Sektörler Zirvesi Osmanlı Kahvecisi A.Ş. Ana Sporluğunda Gerçekleşti.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) düzenlediği Vizyoner’17 Sektörler Zirvesi, Osmanlı Kahvecisi A.Ş. ana sponsorluğunda 11-12 Ekim tarihlerinde İstanbul WOW Hotel’de gerçekleşti.

İki gün süren zirvede, “Niçin Dönüşüm”, “Nasıl Dönüşüm”, “Ne’ye Dönüşüm” ve “Türkiye’nin Dönüşümü” başlıklı oturumlar yer aldı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Doç. Dr. İbrahim Kalın’ın ana konuşmacılar olduğu zirvede ayrıca, iş ve akademi dünyasından önemli isimler konuşmacı olarak yer aldı. Zirvenin Gala Yemeği’ne ise T.C. Başbakanı Binali Yıldırım ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıe-roğlu ve Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan katıldı.

Vizyoner’17 Sektörler Zirvesi’nde Osmanlı Kahvecisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Boğaçhan Göksu, Gelir İdaresi Başkanı Sn. Adnan Ertürk, Yıldız Holding İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Cem Karakaş, Ya-zar-Ekonomist Sn. Alev Alatlı, Cumhurbaşkanı Sözcüsü Doç. Dr. Sn. İbrahim Kalın ve ülkemizin önde gelen çeşitli meslek kuruluşlarının temsilcileri ve devlet temsilcileri de konuşma gerçekleştirdi. MÜSİAD Vizyoner’17 Ne’ye Dönü-şüm konulu Panel sonrasında Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Boğaçhan Göksu’nun ödülünü MÜSİAD Enerji ve Çevre Üst Kurulu Başkanı Sn. Gökhan Yetkin takdim etti. Daha sonrasında akşam düzenlenen, Sn. Başbakanımız Binali Yıldırım’ın da katıldığı yemekte, Osmanlı Kahvecisi A.Ş. Ana Sponsorluk ödülünü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sn. Jülide Sarıeroğlu ve MÜSİAD Genel Başkanı Sn. Abdurrahman Kaan, Sn. Boğaçhan Göksu’ya takdim etti. Ödüller ise Afrika’da katarakttan dolayı görme yetisini kaybeden ihtiyaç sahiplerine iletilerek, ameliyatlarının gerçek-leştirilmesi sağlandı.

 

Tüm Haberler