Hakkımızda

Osmanlı Kahvecisi Gıda San. ve Tic. A.Ş., 2009 yılında gıda sektörüne yönelik üretim yapmak amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. 2011 yılında, ilk markası olan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi’ni kuran şirket, markaya “franchising danışmanlığı” ve “üretim tedarik” hizmetleri vererek bugün 73 ilde, 182 franchise işletme sayısına ulaşmasını sağlamıştır.


Kurulduğu günden bu yana, müşterilerine en yüksek kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı ilke edinen şirket, devam eden süreçte farklı sektörlerde önemli yatırımlara imza atarak büyümeyi sürdürmüştür. Eylül 2016’da Salman Pastanesi’ne, Eylül 2017’de Vili Pizza’ya üretim tedariği ve franchising danışmanlığı hizmetleri vermeye başlamıştır.


Osmanlı Kahvecisi üretim tesislerinde; “kahve ve kahve ürünleri”, “unlu mamuller”, “pastacılık ürünleri”, “çikolata ürünleri, “dondurma üretimi” ve “meyve işleme” tesisleri yer almaktadır. Firma, ürün üretimini gerçekleştirdiği markaların lojistik operasyonunu kendi merkezi üzerinden gerçekleştirmektedir. Gıda lojistiğindeki tecrübesiyle, yakın zamanda bu alanda da markalaşmayı ve farklı kuruluşlara danışmanlık ve hizmet vermeyi hedeflemektedir.


Üretim, planlama, danışmanlık, tedarik, yönetim ve pazarlama süreçlerinde edindiği bilgi birikimiyle Türkiye pazarında başarılı bir büyüme grafiği yakalayan şirket, bu tecrübeyi yeni iş kollarına ve alanlara taşıyarak ülkemizde ve dünya pazarlarında lider kuruluşlar arasında yer almayı hedeflemektedir.


MÜSİAD Vizyoner 2017’de “Ana Sponsor” olan Osmanlı Kahvecisi A.Ş., Türkiye’nin saygın kuruluşlarından UFRAD’ın yönetim kuruluna da üyedir. KALDER (Türkiye Kalite Derneği) tarafından Ulusal Kalite Hareketi “İyi Niyet Bildirgesi”ne imza atan şirket; sürekli ilerleme, istihdam ve katma değer yaratma vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Küresel ölçekte önemli değişim ve dönüşümlerin yaşandığı bir dönemdeyiz. Teknoloji alanında yaşanan yoğun rekabet, ekonomi ve siyaset sahasındaki gelişmeler dünya ve ülke gündemini yakından ilgilendiriyor. Bu durum, yeni şartlara hızlı adapte olmayı hepimiz için zorunlu kılıyor.

Bugün dünyamız yenilikçi vizyona sahip, ilkeli ve cesur girişimlere her zaman olduğundan daha fazla ihtiyaç duymakta. Sürdürülebilirlik, inovasyon ve stratejik bakış açısı, ulusal ve uluslararası planda ticari başarının vazgeçilmez kriterleri arasında yer alıyor.

Osmanlı Kahvecisi A.Ş. işte bu bakış açısı ile kuruldu. Üretime, gelişime ve istihdama öncelik veren, köklerine ve geleneksel değerlerine bağlı bir kültürden güç alıyoruz. Bir aile şirketi olarak, tüm hamlelerimiz ve yatırım kararlarımızda, ülkemize ve insanımıza gerçek manada yarar sağlamayı olmazsa olmazımız olarak görmekteyiz. Sahip olduğumuz değerleri en iyi şekilde temsil edebilmek, ülkemizden aldığımız gücü bu topraklara çok daha fazlasıyla kazandırmak, şirketimizin yegane motivasyon kaynağı.

Kurulduğumuz günden bu yana, ortak ve paydaşlarımıza en yüksek kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı ilke edindik. Bizimle aynı fikirleri ve heyecanı paylaşan değerli girişimci ve iş adamlarıyla ortak bir sinerji yaratarak ülkemize ve insanımıza katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda; şirketlerimizi yeni hedeflere, ülkemizi yeni markalarla geleceğe taşıma projeksiyonunu, Büyük Türkiye idealine ulaşmada çok önemli bir adım olarak görmekteyiz.

Kişilerin ve kurumların kazanması ve kalkınmasıyla birlikte; ülkemizin ve toplumumuzun da sosyal ve kültürel, siyasal ve ekonomik, bilimsel ve teknolojik yönlerden ilerlemesine ve böylece daha güçlü, daha müreffeh bir Türkiye inşa edilmesine katkıda bulunmak için “biz varız” diyoruz…
Boğaçhan Göksu
Yönetim Kurulu Başkanı

Kilometre Taşları


info@osmanlikahvecisi.com