500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Türkiye'de geleneksel kahve kültürünün en önemli temsilcisi

Türkiye'de geleneksel kahve kültürünün en önemli temsilcisi.

2011 yılından bu yana başarıyla büyüyen ve ilerleyen Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi; köklü kurumsal yapısı, alanında uzman ekibi ve gıda sektöründeki geniş bilgi birikimiyle “Türkiye’nin değerli markaları” arasında yer almaktadır.

Bugün ülkemizin 73 ilinde 175 franchise işletmesi bulunan marka; Türkiye’nin dört bir yanında misafirlerine en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.NEDEN BAYRAMEFENDİ OSMANLI KAHVECİSİ?

Broken Brown

Biz Türkiye'nin en büyük geleneksel kahve zinciriyiz.

2012'den bu yana sürdürdüğü kesintisiz yükseliş grafiğimizle, bugün Türkiye'nin 76 ilinde 175'ten fazla şubemizle her ay milyonlarca misafirimize ev sahipliği yapıyoruz. Müşterilerimize, sıcak marka yüzümüz, keyifli şubelerimiz ve üstün kaliteye sahip ürünlerimiz ile her gün vakit geçirmekten mutluluk duyacağı bir adres sunuyoruz. Gerçek Türk Kahvesi deneyimini ve ritüelini koruyarak geniş kitlelere benimsetebilmek için, rakiplerimizden farklı olarak, makine kullanımı yerine geleneksel cezvede pişirme metodunu kullanmaya devam ediyoruz.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Fabrika

Biz başka yerde olmayan lezzetlerin adresiyiz.

Menümüzde kullandığımız ürünlerin büyük bir kısmını Antalya'daki 14.000 m2'lik fabrikamızda kalite ve lezzet kriterlerini ön plana çıkartarak üretiyoruz. Başka hiçbir yerde bulunmayan Efe Kahvesi, Limonata ve daha bir çok ürünümüzün defalarca aldığı Kalite Ödüllerinin haklı gururunu yaşıyoruz.

Teknolojik Altyapı

Biz işinizin her zaman başındayız.

İnşaat öncesi ve sonrası süreçlere ek olarak, şube açılışından yıllar sonra dahi her türlü pazarlama faaliyetleri ve işletme koçluğu ile yatırımcılarımızı yalnız bırakmıyoruz. Yatırımcılarımıza ve şube çalışanlarımıza işletmeciliğin ve baristalığın tüm dinamiklerini öğretebilmek için yerinde eğitimler düzenliyor ve uygun aralıklarla eğitimi tekrarlıyoruz. Düzenli şube ziyaretleri ve anlamlandırılan satış verileri ile olası kayıpları öngörüp önlem alıyor, yatırımın sürdürülebilir kalması için her gün çalışıyoruz.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Fabrika

Biz her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşıyoruz.

Gerek dijital medya gerekse de basılı medyada müşterilerimize yönelik doğru içeriklerimiz ve hedeflendirilmiş reklamlarımızla her geçen gün daha fazla kişiye ulaşıyoruz. 40.000'den fazla müşterimizin kullandığı sadakat uygulamamızla, müşterilerimize en sevdikleri mecradan ulaşarak onlara bildirimler gönderiyor ve bizi tercih etmeleri için tetikleyici teklifler tanımlıyoruz. Üst üste kazandığımız ödüller (Boomsonar / Marketing Türkiye 2018-2019 Social Media Awards) ile başarımızı tüm sektöre duyuruyoruz.BAŞARI HİKAYELERİ

"Hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri kendi kafemi açmaktı. Her gün mağazamın birbirleriyle keyifle konuşan insanlarla dolup taştığını görmek beni çok mutlu ediyor.

image

Mustafa Yaman

Çanakkale Şube Sahibi

Başarılı ekip yönetimiyle şehrinin sevilen yüzü oldu

2015'ten bu yana ailenin bir parçası

"İlk yatırımımda bu kadar hızlı geri dönüş alacağımı tahmin etmemiştim. Sonrasında hemen başka lokasyonlara da mağaza açmak için çalışmalara başladım."

image

Mesut Bektaş

Muğla - Ortaca Şube Sahibi

Küçük bir ilçeden büyük bir başarı hikayesi çıkardı

2015'ten bu yana ailenin bir parçası

"Yıllarca özel sektörde Makine Mühendisi olarak çalıştıktan sonra kendi işimi kurmaya karar verdim ve Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi markasını tercih ettim."

image

Yakup Sakallı

İstanbul ve Kırklareli Şube Sahibi

Hizmet sektörüne başarılı bir geçiş yaparak popüler iki şubenin sahibi oldu

2015'ten bu yana ailenin bir parçasıKAZANÇLI YATIRIM FIRSATI
Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi ailesi olarak, bugün ülkemizin 76 ilinde 175 franchise işletmesiyle Türkiye’nin dört bir yanında misafirlerine en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Siz de bu markanın bir parçası olmak ve kazançlı yatırımın keyfini sürmek ister misiniz? Başvuru formunu doldurarak ya da WhatsApp hattından bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.