500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Türkiye’de geleneksel kahve kültürünün en önemli temsilcisi konumunda yer alan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi özgün konsepti, zengin ürün çeşitliliği ve kendine has dekorasyon anlayışıyla 2011 yılından bu yana misafirlerine hizmet sunmaktadır.

TÜRKİYE'NİN 77 İLİNDE, HER GÜN BİNLERCE MİSAFİR
Ülkemizin dört bir yanındaki yüzlerce şubemizde, işini severek yapan ekibimizle, misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak ve damağınızda en güzel tadı bırakabilmek en büyük amacımız ve motivasyon kaynağımız.

Kahve, kahve ürünleri, çay çeşitleri, salep, sıcak çikolata, çikolata çeşitleri, pasta çeşitleri, limonata, frozen, smoothie, tazeleyici özel karışımlar, milkshake, dondurma, fondü, waffle, sandviç ve tosttan oluşan zengin menümüz, "Üstün Lezzet Ödüllü" ürünlerimiz ve yüksek kalite standartlarımızla tüm şubelerimizde sizi evinizde hissettirecek konforu sunmaya özen gösteriyoruz.

ÜSTÜN LEZZET ÖDÜLLÜ ÜRÜNLER

2017, 2018, 2019, 2020, 2021 ve 2022 yıllarında Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (ITQI) tarafından 5 ayrı ürünümüz “Üstün Lezzet Ödülü” ve “Kristal Lezzet Ödülü” almıştır.

Sütlü Fındıklı Çikolata, Fincan Kek, Çikolaşk ve Efe Kahvesi “Üstün Lezzet Ödülü”ne layık görülürken; özel tekniğimiz sayesinde gerçek limona sadece pancar şekeri ekleyerek hazırladığımız Limonata 3 yıl üst üste "Üstün Lezzet Ödülü" alarak “Kristal Lezzet Ödülü"ne (Crystal Taste Award) layık görüldü.RAKAMLARLA BİZ


Uluslararası Ödüllü 5 Ürün

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (ITQI) tarafından Limonata, Fincan Kek, Sütlü Çikolata, Efe Kahvesi ve Çikolaşk ürünlerine “Üstün Lezzet Ödülü” almıştır.


3 Milyon Misafir

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, Türkiye genelinde aylık 3 milyonun üzerinde misafir ağırlamaktadır.


175 Franchise İşletme

Marka Türkiye genelinde 175 franchise işletmesiyle misafirlerine hizmet vermektedir.


1.850.000 Fincan Kahve

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi franchise işletmelerinde aylık yaklaşık 1.850.000 fincan kahve tüketilmektedir.


18 Ton Çikolata

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bünyesinde, aylık ortalama 18 ton çikolata tüketilmektedir.


3.200 Çalışan

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi genel merkezi ve franchise işletmelerinde, 3.200’ü aşkın kişi istihdam edilmekte ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.
Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Kurumsal

KURUMSAL

Bizi biz yapan nice güzelliklerle, köklü bir geleneği yaşatmanın gururu ve mutluluğuyla her günü güzel yaşamak ve yaşatmak için hizmetinizdeyiz.