500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

KURUMSAL

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi ailesi olarak, köklü kahve kültürümüzü günümüze taşımak ve bizi biz yapan güzellikleri siz değerli misafirlerimizle buluşturmak için 2009 yılından bu yana çalışıyoruz.

Ülkemizin dört bir yanındaki yüzlerce şubemizde, işini severek yapan ekibimizle, misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak ve damağınızda en güzel tadı bırakabilmek en büyük amacımız ve motivasyon kaynağımız.

Kahve, kahve ürünleri, çay çeşitleri, salep, sıcak çikolata, çikolata çeşitleri, pasta çeşitleri, limonata, frozen, smoothie, tazeleyici özel karışımlar, milkshake, dondurma, fondü, waffle, sandviç ve tosttan oluşan zengin menümüz, "Üstün Lezzet Ödüllü" ürünlerimiz ve yüksek kalite standartlarımızla tüm şubelerimizde sizi evinizde hissettirecek konforu sunmaya özen gösteriyoruz.image

Vizyonumuz

"Dünya çapında; tüketiciler tarafından 'sahiplenilen, sevilen ve güven duyulan' bir marka olmak...”Misyonumuz

Bizi biz yapan değerleri, köklü üretim kültürümüzle harmanlayarak misafirlerimize 'benzersiz bir marka deneyimi' sunmak.

image


image

Belgelerimiz, Ödüllerimiz

Kalite anlayışımız ve Ar-Ge'ye verdiğimiz önem sayesinde kazandığımız, bizi gururlandıran belgeler ve ödüller.Sosyal Sorumluluk

Türkiye'nin markası olarak, ülkemiz ve insanlık için adımlar atmayı ihmal etmiyoruz. Milyonlarca plastik kapağı geri dönüşüme gönderiyor; elde edilen kaynağı engelli vatandaşlarımızın akülü sandalye ihtiyacını gidermek için kullanıyoruz. Bunun yanı sıra, kahve kavururken ortaya çıkan tonlarca kabuktan verimliliği yüksek tarım gübresi elde edebilmek için çalışmalar yapıyoruz. Kahve bitkisini ülkemizde Gazipaşa bölgesinde yetiştirebilmek için çalışan girişimleri destekliyoruz.

Engelsiz Yaşama Destek amacıyla tasarlanan “Görme Engelliler Kupası”, alanında bir ilk olma özelliğine sahip. Braille Alfabesiyle, özel bir teknik kullanılarak yazılan “Gönül Gözüm”, “Ruhuma Dokun” ve “Seni Seviyorum” mesajlarıyla bu kupalar; sadelik ve estetiği bir arada sunuyor.

image