500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ödeme Seçenekleri

 • Siparişinizi oluşturacak ürünleri kategori alt sayfalarında dolaşarak ya da arama fonksiyonu ile bulup belirledikten sonra Alışveriş Sepetinize eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün sayfasında yer alan "Sepete Ekle" butonunu kullanabilirsiniz.
 • osmanlikahvecisi.com üzerinde siparişini vereceğiniz ürünleri Alışveriş Sepet'inize attıktan ve "Siparişi Tamamla"butonuna bastıktan sonra ödeme işlemlerinize başlayabilirsiniz. Size ödemenizin hangi yöntemle gerçekleştirmek istediğiniz sorulacaktır.
 • Sitemizden vereceğiniz siparişlerinizde Kredi Kartınızı kullanarak peşin ya da taksitle ödeme (gıda haricindeki ürünlerde) yapabilir veya ödemenizi Havale/EFT ile yapabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Ödeme

 • Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu nedenle osmanlikahvecisi.com ile paylaştığınız hiçbir bilgi diğer kurum ve kuruluşlarla paylaşılamaz.
 • osmanlikahvecisi.com üzerinde kayıtlı bir kullanıcı hesabınız bulunmuyorsa bilgilerinizi girerek üyelik kaydınızı yaptırınız. Üyelik kaydı için mail adresi ve şifre yeterli iken siparişinizi size iletebilmemiz için iletişim bilgileriniz eksiksiz olarak sisteme tanıtılmalıdır. osmanlikahvecisi.com'a üye olmak herhangi bir ödeme gerektirmemektedir. Kullanıcı kaydı aşamasından sonra karşınıza gelen sayfada teslimat ve fatura bilgilerinizi eksiksiz olarak girin ve bir sonraki sayfaya devam edin.
 • Ödeme sayfasında kredi kartı bilgileriniz istenecektir, bu bilgileri yine eksiksiz bir şekilde doldurun.
 • Siparişinize ait tüm detayların listelendiği bu sayfada kontrolünüzü yaptıktan sonra son olarak "Siparişi Onayla" butonuna basın. Bilgileriniz bu aşamada doğrudan ilgili bankanın Sanal POS sistemi tarafından sorgulanarak ödeme işlemi gerçekleştirilecektir. Kredi kartınız üzerinde gerekli ödeme onaylandığında karşınıza sipariş onayı sayfası gelecek, sistem size bir sipariş takip numarası tanımlayacak ve size siparişinizi özetleyen bir elektronik posta yine sistem tarafından otomatik olarak gönderilecektir.

Havale/EFT İle Ödeme

 • Bu yöntem ile yapacağınız ödemelerinizde siparişinin hazırlanması için başlangıç süresi ödemenin ilgili hesaba geçtiği andır. Bu sebeple EFT talimatlarınızda ödemenin hesabımıza işlem yapıldığı anda geçmediğini göz önünde bulundurmalısınız. Havale ödemelerinde ise bu işlem genellikle eş zamanlı olmaktadır. İşleminizi hızlandırmak için ödeme işleminize ait dekontu 0242 244 88 45 numaralı faksımıza gönderebilir ya da yine dekontu mh@osmanlikahvecisi.com adresine mail olarak iletebilirsiniz.
 • Banka transferi yöntemi ile ödemenizi gerçekleştirmek için osmanlikahvecisi.com üzerinde siparişini vereceğiniz ürünleri Alışveriş Sepet'inize attıktan sonra Ödeme Türü "Havale / EFT” seçeneğini seçmelisiniz. Siparişinizin kaydı böylelikle tarafımıza eksiksiz olarak ulaşmış olacaktır.
 • Havalenizi gerçekleştirirken sipariş numaranızı belirtmeyi unutmayınız.
 • Yapmış olduğunuz havaleler sistem tarafından en geç 1 iş günü içerisinde onaylanmaktadır.
 • Havaleniz hesabımıza geçtiğinde size onay maili gönderilecektir, siparişiniz işleme konulacaktır.

Anlaşmalı bankaların hesap numaraları:

AKBANK HESAP NUMARASI

OSMANLI KAHVECİSİ GIDA İTHALAT İHRACAT SAN.VE TİC. A.Ş.


Hesap No: 0157343

IBAN No: TR080004600056888000157343


Bu sayfadaki bilgiler sizin için yeterli olmadıysa lütfen bize +90 242 244 88 45 no'lu telefon yoluyla veya mh@osmanlikahvecisi.com e-posta adresiyle iletişime geçerek ulaşın.